Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12227
Stary 29.06.2009, 21:56
To znaczy Panowie jakby nas jakis piłkarz, o np teraz Kirm uzgadnia z nami warunki, kazdy juz sie napalił ze do nas przyjdzie i nagle on zwiewa do bundesligi. I co wtedy bysmy go zwyzywali, ze nie postapił fair i troche by mu sie dostało, i tak smao Bozok moze myslec o Wisle, ze go w konia zrobiła i tyle.
Odpowiedz cytując