|
To znaczy Panowie jakby nas jakis piłkarz, o np teraz Kirm uzgadnia z nami warunki, kazdy juz sie napalił ze do nas przyjdzie i nagle on zwiewa do bundesligi. I co wtedy bysmy go zwyzywali, ze nie postapił fair i troche by mu sie dostało, i tak smao Bozok moze myslec o Wisle, ze go w konia zrobiła i tyle.
|