Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marcinb88
Member
Od: 08.2008
Skąd: Krk/Czyżyny
Offline
#
12226
29.06.2009, 21:55
Mhmmm, Na transfermarkt.de Kirm już u nas. a co ciekawe jeszcze pól godz temu według tej strony był lewym pomocnikiem, a teraz jest zarówno lewym jak i prawym skrzydłowym....nie wiem czy tą strone można brać na powarznie....
marcinb88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinb88
Znajdź inne posty napisane przez marcinb88