Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12225
Stary 29.06.2009, 21:53
Nic nie zostało podpisane. Do transakcji dochodzi gdy obie strony złożą podpisy gdy ich nie ma umowa nie obowiązuje

Nikt nie powiedział Mu chłopie na pewno będziesz grał w Wiśle. Przyjechał przeszdł testy ale Wisła znałazła lepsze rozwiązanie - takich sytacji w każdym okienku są dziesiątki i nasi piłkarze też ich doświadczali.
Odpowiedz cytując