Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2456
Stary 29.06.2009, 21:44
O ile się nie mylę to Polonia inauguruje nam sezon w europie w czwartek. Potwierdzone już jest czy, i na jakim kanale będzie można zobaczyć ten mecz ?
Odpowiedz cytując