fialo napisał(a):

Jak chcesz to zaraz napisze w Wikipedii, że pozyskujemy Teveza

A jeśli rzeczywiście ten David trafiłby do nas to raczej na takiej zasadzie że Marcelo do PAO a David do nas... PAO zrezygnował z Wawrzynika (wiadomo dlaczego) i teraz poszukuje obrońcy i takim właśnie byłby Marcelo, a w takiej sytuacji to wole postawić na sprawdzonego już Marcelo