Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.06.2009, 21:21
mort napisał(a):Wyświetl post
Wszystkiego Najnajnajlepszego, dużo zdrowia i pieniędzy, a szczęścia, co najmniej tyle, ile Pan Prezesie raczył mi podarować przez te 11 lat!
Od kiedy to Pan Cupiał jest prezesem Wisły ?
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując