Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12217
Stary 29.06.2009, 21:14
no nareszcie jakas pozytywna wiadomosc
mam nadzieje ze Kirm bedzie nasz
ale trzeba czekac na kontrakt
Ale dobrze ze bylo cicho o Kirmie
mam nadzieje ze go podpisza
teraz czekac na nastepne wiadomosci

Odpowiedz cytując