Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg
Offline
#
12216
29.06.2009, 21:10
Ja mam jeszcze jedno pytanko: czy zostana przedluzone kontrakty z Kurto i Jonczykiem? Bo o ile sie nie myle to byli oni u nas tylko na pol roku
Pzdr
koker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koker
Znajdź inne posty napisane przez koker