|
Piszecie że wystawiliśmy Bozoka do wiatru ale na tym ten interes polega testuje się zawodników targuje o cenę długość kontraktu a gdy jest lepsza oferta to się to lepszą wybiera.
I to działa w dwie strony myślicie że gdyby Bozok dostał nagle przed podpisaniem z nami lepszą ofertę to by się sekundę zastawiał ?
|