Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12215
Stary 29.06.2009, 21:02
Piszecie że wystawiliśmy Bozoka do wiatru ale na tym ten interes polega testuje się zawodników targuje o cenę długość kontraktu a gdy jest lepsza oferta to się to lepszą wybiera.
I to działa w dwie strony myślicie że gdyby Bozok dostał nagle przed podpisaniem z nami lepszą ofertę to by się sekundę zastawiał ?
Odpowiedz cytując