pirat.z.karaibow napisał(a):

|
Nie przesadzaj. Łobo się spłacił, tyle w temacie. Nie narzekajcie.
|
Dla mnie Łobo się nie spłacił - dwie bramki to za mało, jak na wydane prawie 700 tyś euro w dwa lata na kontrakt. Dwa lata mecz w mecz kopał się po czole, a po jednym z meczów już nie stawiamy go w rzędzie niewypałów? On był/jest niewypałem.