Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12213
Stary 29.06.2009, 20:56
Tak troche spekulujac jesli troche media pisąły prawde to wygladąło na to ze Bozok juz miał wszystko ustalone, kluby w jego sprawie dogadane i nagle cos pekło... (teraz jak sie dowiadujemy najprawdopodobniej chodizlo to ze zamiast niego Wisła stara sie o Kirma). Na miejscu Bozoka bym sie ostro wkur.. i zawiodł na Wisle ;/ Takie kroki nie swiadcza dobrze o nasyzm klubie chociaz wiaodmo ze wszystko jest robione dla dobra klubu. Mogł byc Bozok a sie okazalo ze moze uda sie Kirma pozyskac wiec zmieniono plany ale troche lipa chłopa na lodzie zostawic :( Na miejscu Ruzemberoka to juz bym z Wisła na temat handlu pilkarzami nie gadał
Mam nadizeje ze tego Nurkovica podpiszemy, wydaje sie solidny, utalentowany, młody i chyba mogłby jeszcze podniesc swoje umiejetnosci... no ale czy przy Kazimierskim te umiejetnosci da sie podnosic? Oby, bo mysle ze Adis moze grac lepiej od Pawełka. Szczegolnie te jego cechy fizyczne powalaja bo na razie to wiele o grze nie mozemy powiedziec po 7 minutowym skrocie ze sparingu, ale napewno talent ma skoro w Bosni go tak okreslaja.
Problem jest z napastnikiem, na razie to 0 propozycji mogocych sie zrealizowac. Drozdowicz pewnie nie przyjdzie, innych kandydatow chyba nie ma. Jak dla mnie najsensowniejszym wyjsciem byłoby pozyskanie moze Vladavicia, moze Bozoka (jednak?) wtedy ze skrzydła do ataku moznaby desygnowac do gry Małeckiego/Cwielonga. Na prawym skrzydle byłby Łobo i Mały, na lewym Kirm i Vladavic/Bozok/ badz jeszcze ktos inny. Oba skrzydła mogłby ewentualnie sie zamieniac pozycjami tzn Lobo i Mały na lewej flance i na odwrot. Takie rozwiazanie powodowąłoby ze Mały i Cwielong mogliby grac w ataku a jednoczesnie posiadalibysmy 3 wartosciowych skrzydłowych nadal. Problem nadal pozostaje najwieksy z obrona trzeba nam 2 obroncow. Srodkowego i prawgo a jak na razie to z klubu najmniej przeciekow na temat tej formacji- testow, obserwowanych graczy, jedynie o Carlinhosie była mowa i Gliku ale chyba temat tego drugiego juz jest zamkniety.
Oby wszystko ułozyło sie po mysli Naszej a wtedy moglibysmy sie cieszyc z awansu do LM bo Maciej Skorza ma potencjał i on moze wiele wykrzesac z dobrego składu, z szerokiego bo jak mu dadza 12 pilkarzy do gry to to bedzie porazka. Jak mowie ze by sie ulozyło po naszej mysli i przede wszystkim Pana Macka, dajmy mu dobry mateiał a on wiele zdziała, niech wreszcie ma to czego chce a efekty pracy moga byc powalajace
Odpowiedz cytując