bo jeśli czegoś nie ma w sieci, to to nie istnieje
OVEST napisał(a):

|
nie wiadomo czy Unia wogole bedzie na tym meczu ? mieli wyjazd w niedzielne popoludnie ,termin ustalili na jutro ludzie nie wiedza jeszcze bo na forum jaskolek nie widac zeby bylo cos organizowane ,no ale moze sie ogarna do dzisiejszego wieczoru
|
zatroskany.pl