mic napisał(a):

Mistrzu, a powiedz mi skad wiesz ze nie bedzie gral ? A moze Wisla zrezygnowala z niego ? Okienko jeszcze sie nie otwarlo i Ci juz placza ze transferow nie ma ? A dwa dni temu chociaz slyszales o Kirmie, ktory w obecnej chwili jest najblizej Wisly ?
Obiecuj sobie dalej i lykaj co tylko gazety napisza
|
Cytat z tej strony "Nikną natomiast szanse na pozyskanie brazylijskiego obrońcy Carlinhosa. Wątpliwości budzą zapewnienia menedżera zawodnika, że można go pozyskać za darmo. W tej sytuacji poszukiwane jest inne wzmocnienie obrony."
Więc nie jest to wymysł żadnych SE czy FAKT