GERO7 napisał(a):

|
Dziwne ze ten Carlinhos byl w Krakowie na testach i w koncu nie ebdzie prawdopodobnie gral w Wisle. Po nim sobie najwiecej obiecywalem z tych "hitów" Bednarza
|
Mistrzu, a powiedz mi skad wiesz ze nie bedzie gral ? A moze Wisla zrezygnowala z niego ? Okienko jeszcze sie nie otwarlo i Ci juz placza ze transferow nie ma ? A dwa dni temu chociaz slyszales o Kirmie, ktory w obecnej chwili jest najblizej Wisly ?
Obiecuj sobie dalej i lykaj co tylko gazety napisza
