Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12203
Stary 29.06.2009, 20:07
http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=21249

Widać, że admini tej strony coś wiedzą, wcześniej modzi potępiali dużo naszych dywagacji na forum, a tu taka informacja,jeszcze napastnik i obrońca (przy założeniu że podpiszą testowanego bramkarza)
TO wszystko układa się w całość mieli tydzień temu podpisywać Bozoka, ale wtedy pojawiła się szansa pozyskania Kirma, więc było mydlenie oczu z tym kontraktem na 5 lat, a po cichu załatwiali Kirma, ja wiadomo że do nas teraz przyjdzie to poinformowali że nie pozyskają Bozoka
Odpowiedz cytując