http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=21249
Widać, że admini tej strony coś wiedzą, wcześniej modzi potępiali dużo naszych dywagacji na forum, a tu taka informacja

,jeszcze napastnik i obrońca (przy założeniu że podpiszą testowanego bramkarza)
TO wszystko układa się w całość mieli tydzień temu podpisywać Bozoka, ale wtedy pojawiła się szansa pozyskania Kirma, więc było mydlenie oczu z tym kontraktem na 5 lat, a po cichu załatwiali Kirma, ja wiadomo że do nas teraz przyjdzie to poinformowali że nie pozyskają Bozoka