Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
magowski
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
12198
29.06.2009, 19:49
To nie kupujmy nikogo! Wtedy drugi Dawidowski się nie trafi.
Litości.
magowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do magowski
Znajdź inne posty napisane przez magowski