Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12197
Stary 29.06.2009, 19:46
Czy ten Kirm to dobry transfer to się okaże na pewno jest dobrym piłkarzem ale takim też był jak przychodził do Wisły Dawidowski,co było dalej wszyscy wiemy.
Odpowiedz cytując