Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12196
Stary 29.06.2009, 19:36
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
To by wyjasniało czemu zwlekaja z Bozokiem..Dla nas lepiej chyba,żeby przyszedl Kirm bo prawdopodbnie prezentuje wyzszy poziom..
Ale dla przyszlych potencjalnych partnerów transferowych Wisły, pokazujemy że nie nadajemy sie do biznesów..testy,zwlekania,negocjacje a na koniec kupimy kogos innego
Szczegolnie z Ruzemboroka, kolejnego Bednarz robi w bambuko


Ponadto:
Mazilu, Galamaz, Bucur, Nei - oni juz byli w drzwiach samolotu. Ludzie opanujcie sie. Nie ma Vladavicia, nie ma Kirma, nie ma Ronaldo. Dyskutujmy o ludziach, ktorych mozliwosc przyjscia jest choc troche prawdopodobna. Jakis portal mowi "Kirm w Wisle" i juz teksty "super, mamy Kirma". Nie komentujmy tych bzdur do momentu, az ktorys z nich pojawi sie na treningu, albo ktos z zarzadu potwierdzi zainteresowanie. O polowie z tych ludzi, ktorzy juz mieli byc w Wisle to Bednarz ze Skorza sie od dziennikarzy dowiadywali.
Ostatnio edytowane przez Bekas : 29.06.2009 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując