eMTe napisał(a):

Oby najpierw Kirma sfinalizować, a potem może się uda tego Vladavica. Wtedy mielibyśmy niezłą pakę. Obaj mogliby się wymieniać stronami na skrzydłach co mogłoby być dodatkowym naszym atutem. Wtedy Małeckiego można przesunąć do ataku. Kiedy wróci Boguski i Garguła to paka już w ogóle będzie powalać : )
Dla rozluźnienia rzucę linkiem z Onetu gdzie wybitni kibice Lecha "realnie" wyceniają swoją drużynę. Niezły ubaw: http://sport.onet.pl/1,16,11,5822677...?TEMAT=1248708 ; D
|
Zapomnieli o Kikucie xD <lol2>
Przepraszam za OT