Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12195
Stary 29.06.2009, 19:29
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Oby najpierw Kirma sfinalizować, a potem może się uda tego Vladavica. Wtedy mielibyśmy niezłą pakę. Obaj mogliby się wymieniać stronami na skrzydłach co mogłoby być dodatkowym naszym atutem. Wtedy Małeckiego można przesunąć do ataku. Kiedy wróci Boguski i Garguła to paka już w ogóle będzie powalać : )

Dla rozluźnienia rzucę linkiem z Onetu gdzie wybitni kibice Lecha "realnie" wyceniają swoją drużynę. Niezły ubaw: http://sport.onet.pl/1,16,11,5822677...?TEMAT=1248708 ; D


Zapomnieli o Kikucie xD <lol2>


Przepraszam za OT
Odpowiedz cytując