Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12193
Stary 29.06.2009, 19:19
Jesli trafiliby Kirm i Nurkovic to naprawde moznaby mowic o dobrych dwoch transferach. Wiem ze niektorzy powiedza ze Nurkovic dopiero zagral jeden mecz, ale uwazam ze jesli chodzi o bramkarza duzo bardziej wole, aby go zostawic niz testowac zawodnikow z lig indonezyjskiej czy jakiejs tam jeszcze i odwlekac w nieskonczonosc podjecie decyzji o podpisaniu kontraktu
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując