Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12188
Stary 29.06.2009, 18:55
Oby najpierw Kirma sfinalizować, a potem może się uda tego Vladavica. Wtedy mielibyśmy niezłą pakę. Obaj mogliby się wymieniać stronami na skrzydłach co mogłoby być dodatkowym naszym atutem. Wtedy Małeckiego można przesunąć do ataku. Kiedy wróci Boguski i Garguła to paka już w ogóle będzie powalać : )
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.06.2009 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując