Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline
#
1281
29.06.2009, 18:52
ee, nie jest tak źle, w zeszłym roku w zasadzie zaraz po północy się wbiłem, a generalnie każdy kto chciał to w ciągu godziny poznał swoje wyniki. Także bądźcie wytrwali
Jurand
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jurand
Znajdź inne posty napisane przez Jurand