Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12187
Stary 29.06.2009, 18:45
Krystian168 napisał(a):Wyświetl post
jak to napisała oficjalna strona to jest wtedy prawda... może będzie wreszcie transfer...

http://translate.google.pl/translate...%26Itemid%3D85
na wikipedii pisze że jest to oficjalna strona
Ciekawy zawodnik
Odpowiedz cytując