Iban Mayo napisał(a):

Dalej żadnych konkretów ale o transferze napisała już strona oficjalna Nk Domzale.
http://www.nkdomzale.si
Więc na pewno ta cała historia nie jest plotką. Moim zdaniem ten transfer zależy już tylko od zgody Rady Nadzorczej. Oby nie było problemów.
|
jak to napisała oficjalna strona to jest wtedy prawda... może będzie wreszcie transfer...
http://translate.google.pl/translate...%26Itemid%3D85