Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12186
Stary 29.06.2009, 18:15
Iban Mayo napisał(a):Wyświetl post
Dalej żadnych konkretów ale o transferze napisała już strona oficjalna Nk Domzale.
http://www.nkdomzale.si

Więc na pewno ta cała historia nie jest plotką. Moim zdaniem ten transfer zależy już tylko od zgody Rady Nadzorczej. Oby nie było problemów.
jak to napisała oficjalna strona to jest wtedy prawda... może będzie wreszcie transfer...

http://translate.google.pl/translate...%26Itemid%3D85
Odpowiedz cytując