Temat
:
Sto lat Panie Bogusławie !!
Wyświetl pojedynczy post
mort
Junior Member
Od: 02.2003
Skąd: krakow
Offline
#
30
29.06.2009, 17:39. Sto Lat Prezesie!!!
Wszystkiego Najnajnajlepszego, dużo zdrowia i pieniędzy, a szczęścia, co najmniej tyle, ile Pan Prezesie raczył mi podarować przez te 11 lat!
mort
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mort
Znajdź inne posty napisane przez mort