Wyświetl pojedynczy post
mort
Junior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.06.2009, 17:39. Sto Lat Prezesie!!!
Wszystkiego Najnajnajlepszego, dużo zdrowia i pieniędzy, a szczęścia, co najmniej tyle, ile Pan Prezesie raczył mi podarować przez te 11 lat!
Odpowiedz cytując