Temat
:
Sto lat Panie Bogusławie !!
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_ostrowiak
Member
Od: 02.2008
Skąd: Ostrów Szlachecki
Offline
#
29
29.06.2009, 17:33
Sto lat!!!,zdrowia i pomyslności,wszystkiego najlepszego.
Wiślak_ostrowiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_ostrowiak
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_ostrowiak