|
Mysle ze nie bedzie Kirm + Bozok, ale jeden z nich. Dzis blizej Kirm, a jutro moze byc na odwrot. Wiadomo ze kazdy chcialby ich obu, bo obaj sa kreatywni i moga grac na kilku pozycjach, ale jesli trafia obaj to raczej o napastniku mozemy zapomniec.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|