Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12180
Stary 29.06.2009, 17:26
Mysle ze nie bedzie Kirm + Bozok, ale jeden z nich. Dzis blizej Kirm, a jutro moze byc na odwrot. Wiadomo ze kazdy chcialby ich obu, bo obaj sa kreatywni i moga grac na kilku pozycjach, ale jesli trafia obaj to raczej o napastniku mozemy zapomniec.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując