Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12179
Stary 29.06.2009, 17:19
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Z kontraktami zgoda, ale za tych zawodnikow trzeba niestety zaplacic + kontrakty, to napewno bedzie spory wydatek
Ok rozumiem o co Ci chodzi, ale te transfery nie wyjdą tak dużo, a jakby się udało przejść nawet 3 rundę eliminacji do Ligii Mistrzów to ich transfery na pewno się zwrócą

P.S. Ile oni mogą razem kosztować 500tys. euro Kirm + 200 tys. euro Bozok + 200tys. euro Nurković to nam daje 900 tys. euro i uważam że wcale nie jest to strasznie wygórowana cena za 3 niezłej klasy piłakrzy.




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując