canarinhos napisał(a):

|
Z kontraktami zgoda, ale za tych zawodnikow trzeba niestety zaplacic + kontrakty, to napewno bedzie spory wydatek
|
Ok rozumiem o co Ci chodzi, ale te transfery nie wyjdą tak dużo, a jakby się udało przejść nawet 3 rundę eliminacji do Ligii Mistrzów to ich transfery na pewno się zwrócą
P.S. Ile oni mogą razem kosztować 500tys. euro Kirm + 200 tys. euro Bozok + 200tys. euro Nurković to nam daje 900 tys. euro i uważam że wcale nie jest to strasznie wygórowana cena za 3 niezłej klasy piłakrzy.