Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12171
Stary 29.06.2009, 16:48
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Przecież Słowak był dość tanim zawodnikiem. Dlaczego niby mielibyśmy wyłożyć 5x tyle na transfer Kirma i ze dwa razy tyle na jego zarobki. trochę to irracjonalne.
500 tys + 200 tys = 700 tys. Do tego jeszcze chcielibyśmy mieć dobrego bramkarza ( Nurkovic = wydatek ok 200 tys ) oraz napastnika, wiec na pewno przekroczymy kwotę 1 mln euro. A w tej chwili Wisly nie bedzie stac na takie wydatki, choc wiem ze za sam awans do IV rundy te pieniadze sie zwroca. Ale prawda jest taka ze zamiast Kirma i Bozoka, beda woleli kupic jednego z nich + np. testowanego bramkarza.



A tak wogole to Kirm grywal w Domzale takze jako napastnik czy caly czas jako skrzydlowy
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując