JarTSW napisał(a):

|
Przecież Słowak był dość tanim zawodnikiem. Dlaczego niby mielibyśmy wyłożyć 5x tyle na transfer Kirma i ze dwa razy tyle na jego zarobki. trochę to irracjonalne.
|
500 tys + 200 tys = 700 tys. Do tego jeszcze chcielibyśmy mieć dobrego bramkarza ( Nurkovic = wydatek ok 200 tys ) oraz napastnika, wiec na pewno przekroczymy kwotę 1 mln euro. A w tej chwili Wisly nie bedzie stac na takie wydatki, choc wiem ze za sam awans do IV rundy te pieniadze sie zwroca. Ale prawda jest taka ze zamiast Kirma i Bozoka, beda woleli kupic jednego z nich + np. testowanego bramkarza.
A tak wogole to Kirm grywal w Domzale takze jako napastnik

czy caly czas jako skrzydlowy
