Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12168
Stary 29.06.2009, 16:12
Co do Kirma - ostudźcie emocje, żeby potem nie było zawodu jak się okaże to co zwykle. W sumie to nie pamiętam dobrego piłkarza Słoweńskiego od czasów Zlatko.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.06.2009 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując