Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1045
Stary 29.06.2009, 15:28
RWD napisał(a):Wyświetl post
poważną juz jesteście a POWAŻANA przez niektórych pewnie będziecie jak skończycie jazdy typu zgoda z Bałtykiem zamieniona na zgodę z Arką (wiem prehistoria ale nie wpsomniałbym o niej gdyby nie...) chuligańskie układy z Widzewem zamienione na chuligańskie układy z ŁKSem czy też akceptacja manipulacji wroniecko - poznańskich podczas gdy z tego co pamiętam byliście jednym z głównych oportunistów w stosunku do gdańskiej Lechii fuzjującej się nieszczęśliwie z Olimpią Poznań, nie wspominając o jakże jasno okreslonej i sprecyzowanej postawie przeciw "braku zasad"....no chyba że chodzi o brak zasad waszych przyjaciół

moze takie krótkie zestawienie da Ci do myślenia czemu niekórzy patrzą na Was trochę chłodniejszym okiem niż kibicowska Polska C umierająca z wrażenia na widok ściśle "wyselekcjonowej" kilkutysięcznej ekipy wyjazdowej hehe

ps
to takie humorystyczne zestawienie więc riposta może nie zaeirać słowa "zazdrość"czy "kompleks", macie też bowiem parę rzeczy za kóre Was cenię
taki mały skrocik "honorowej" (lub jak kto woli CHonorowej) ekipy z poznania, czyli bandy zakłamańców i hipokrytów razem wziętych. Opowiadają o honorze a ich zachowanie dokladnie opisuje ich CHONOR :]

szkoda czasu na przepychanie sie z nimi, koczuja na naszym forum tylko dlatego, ze podejmujecie z nimi..
Odpowiedz cytując