Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.06.2009, 15:22
Zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. I wprowadzenia wreszcie Wisły do LM. Zyczę także, aby nie popełnił Pan po raz kolejny błędów ostatnich sezonów.
Odpowiedz cytując