Temat
:
Sto lat Panie Bogusławie !!
Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
23
29.06.2009, 15:22
Zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. I wprowadzenia wreszcie Wisły do LM. Zyczę także, aby nie popełnił Pan po raz kolejny błędów ostatnich sezonów.
Po prostu Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Po prostu Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez Po prostu Wiślak