Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
damianol1991
Member
Od: 06.2007
Skąd: Warmia-Mazury
Offline
#
12163
29.06.2009, 15:17
Bożok już nie... ten Brazylijczyk też już nie bo niby wyparował.. teraz Kirm ale pewnie też nic z tego... ja już nie ogarniam.. co tu się dzieje!!Czy Bednarz nie może powiedzieć wprost o co chodzi czy coś będzie czy nie!!
"Deklaracje są zawsze i wszędzie szybsze od czynów."
Marian Brandys
damianol1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damianol1991
Znajdź inne posty napisane przez damianol1991