Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12162
Stary 29.06.2009, 15:16
Dziwnie to wszystko wygląda. Tak się cieszyłem że otworzę sobie dzisiaj główną i zobaczę radosne info. najgorsze są spekulacje, bo rozbudzają nadzieję...a po wywiadzie z panem JB jest wniosek: albo faktycznie bozok i carlinhos to były dwie opcje rezerwowe, a okazało się że nr-y 1 uda się pozyskać, albo kapa na całej linii. Lepiej poczekajmy przynajmniej do tego 1 lipca...
Odpowiedz cytując