Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12157
Stary 29.06.2009, 15:05
Snoop1906 napisał(a):Wyświetl post
Podobno Kirm jest juz prawie w Wisle...
Znalazlem link z jego umiejetnosciami daje nizej: http://www.ebramki.pl/view,andraz-ki...akow,5619.html
Bożok i ten brazyljina też podobno byli już prawie w Wiśle.
Odpowiedz cytując