Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
12157
29.06.2009, 15:05
Snoop1906
napisał(a):
Podobno
Kirm jest juz
prawie
w Wisle...
Znalazlem link z jego umiejetnosciami daje nizej:
http://www.ebramki.pl/view,andraz-ki...akow,5619.html
Bożok i ten brazyljina też podobno byli już prawie w Wiśle.
jgw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jgw
Znajdź inne posty napisane przez jgw