Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Snoop1906
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
12155
29.06.2009, 15:00
Podobno Kirm jest juz prawie w Wisle...
Znalazlem link z jego umiejetnosciami daje nizej:
http://www.ebramki.pl/view,andraz-ki...akow,5619.html
Snoop1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snoop1906