canarinhos napisał(a):

Bozok tez nie gral w sobote w sparingu. Ciezko to wszystko rozszyfrowac
|
Dla tego proponował bym aby do weekendu przyszłego, dać sobie na luz - wiem że ten apel zaginie zaraz w gąszczu mniej lub bardziej żałosnych njusów, ale to na prawdę nie ma sensu zużywać klawiatury

bo każdy widzi jak jest.
Jeden przyjeżdża na badania, co w każdym klubie oznacza podpisanie kontraktu(jeśli badania dobrze wychodzą) - u nas jak widać nie oznacza to nic.Drugi przyjechał i gdzieś przepadł - Trzeci był obserwowany od pół roku , zagrał ponoć bardzo dobre zawody ale jak widać to mało.
Czeski film na 2 tygodnie przed pierwszym kurewsko ważnym meczem - jednym z 4, które zadecydują o tym czy mimo wygnania jest finansowy luz, czy jesteśmy w tzw. dupie
ps dobrze ktoś zobaczył że kadra na te mecze skurczyła się w sposób nieprawdopodobny.Na dzień dzisiejszy to już jest szaleństwo bo na każdą pozycje mamy po 1 zawodniku i praktycznie żadnej w miarę konkretnej alternatywy.Dla tego mam cały czas nadzieje że ten tydzień przyniesie wymierne efekty.