Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 29.06.2009, 14:49
opelopel napisał(a):Wyświetl post
Szkoda mi tego Drozdowicza, ze nie pojechal. Wydaję mi się, że to móglbybyć niezły transfer.
To zle Ci sie wydaje, facet prezentowal poziom gorszy niz w ME
Odpowiedz cytując