|
Właśnie dostałem ofertę pracy na stanowisku menedżera reprezentacji WKS, potrzebuję zatrudnić scouta, najlepiej dwóch. Znacie jakiś dobrych? I jak ich zatrudnić? ;-)
A mówiąc już o reprezentacji, ma ktoś dla mnie jakieś cenne wskazówki dotyczące prowadzenia reprezentacji? ;-) To mój absolutny debiut na arenie państwowej o ile mogę to tak nazwać.
Powód: bo tak ;-)
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 29.06.2009 o godz. 14:15.
|