Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#894
Stary 29.06.2009, 13:44
Nie ma za co

Dzisiaj wszedłem sobie na onet a tutaj taki artykuł:
http://gry.onet.pl/1997428,,Battlefi...wiadomosc.html

Jest to najnowszy Battlefield do gry przez internet za Darmo! i to wydany przez EA GAme
Jestem tym mile zaskoczony, z tego co zauważyłem zyski planują czerpac z czegoś takiego jak GIC-e w Goalunited.
czyli jeśli cchesz może sz sobie dokupic nowe rzeczy.

Narazie to ściągam, z tego co widze zajmuje niewiele jak na dzisiejszą gre. Mam transfer 1.30 MB/s
a w pól godziny ściągnelo mi sie 25 % gry (niestety nie jestem w stanie stwierdzic ile zajmuje poniewaz gra sie sciąga z oficjalnej strony EA przez ich instalator gdzie nie jest podana wielkosc pliku).
jak sie ściągnie powiem czy jet to dobry produkt; )
Odpowiedz cytując