Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
12143
29.06.2009, 13:38
14 piłkarzy z pola do gry w tym kontuzjowani Garguła i Boguski no i Cantoro.
Tak trzymać decydenci - LM będzie z pewnością nasza!
z Levadią gramy za 2 tygodnie jakby ktoś nie pamiętał...
Ostatnio edytowane przez arti : 29.06.2009 o godz. 14:03.
arti