Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tylko_centrum
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
12131
29.06.2009, 13:10
Testy zdrowotne, w dodatku z pozytywnym wynikiem, zakończyło u nas już 2 piłkarzy. Co z nimi się dzieje ? tego nie wie nikt, więc panowie nie podniecajcie się znów zbyt wczesnie.
Tylko Centrum
tylko_centrum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tylko_centrum
Znajdź inne posty napisane przez tylko_centrum