Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Iban Mayo
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
12127
29.06.2009, 13:07
"Kirm z Wisłą o Ligę Mistrzów" - tytuł
Piszę o testach zdrowotnych oraz o 5 letnim kontrakcie, który ma wkrótce podpisać.
Iban Mayo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Iban Mayo