Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Iban Mayo
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
12125
29.06.2009, 12:55
Oby to była prawda.
http://www.ekipa.org/?p=nd&i=6149&cc=1
i tutaj
http://www.sport1.si/nogomet/1liga_telekom/24186/
Ostatnio edytowane przez Iban Mayo : 29.06.2009 o godz. 13:01.
Iban Mayo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Iban Mayo