Wyświetl pojedynczy post
kask88
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12121
Stary 29.06.2009, 12:29
Dziwie się jak człowiek ze sztabu szkoleniowego może mówić że Emil Drozdowicz teraz nam nie pomoże w walce o LM. Przecież to perspektywa na przyszłość chłopak by sie ogrywał tak jak kiedyś Boguski i byłby z niego pożytek. Wszysycy oszukują nas kibiców i trenera Skorże miały byc wzmocnienia a są obiecanki..... Prezes mowił że kadra bedzie zamknieta do 20 czerwca potem że na obóz do Austri pojada wszysycy zawodnicy co maja wzmocnic Wisłe. A jeszcze trener bramkarzy się wypowiada że nie ma problemu w Wisełce z bramkarzami jak tak jest to ja i wszyscy kibice Wisły się chyba nie znamy na piłce .....
Ostatnio edytowane przez kask88 : 29.06.2009 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując