AYALA napisał(a):

|
a dlaczego ? przecież to nie są jakieś gwiazdy a co najwyżej gracze dla których szcztem możliwości jest gra w naszej ekstraklasie.Zakontraktowanie ich to pewnie w sumie kwestia kilkuset tysiecy euro.Problem pewnie w tym że nawet tyle Bednarz nie ma na transfery czy kontrakty dla nich.
|
No i sam sobie odpowiedziales.
Gdyby choc jedno z tych nazwisk wymyslonych przez prase: Vladavic, Purovic czy Lovin okazalo sie prawda byloby super. Eh, pomarzyc ...
Co do Niedzielana to dziwne, ze nie chcial isc do Gornika, a mialby pojsc do Pogoni.