Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12118
Stary 29.06.2009, 12:23
AYALA napisał(a):Wyświetl post
a dlaczego ? przecież to nie są jakieś gwiazdy a co najwyżej gracze dla których szcztem możliwości jest gra w naszej ekstraklasie.Zakontraktowanie ich to pewnie w sumie kwestia kilkuset tysiecy euro.Problem pewnie w tym że nawet tyle Bednarz nie ma na transfery czy kontrakty dla nich.
No i sam sobie odpowiedziales.

Gdyby choc jedno z tych nazwisk wymyslonych przez prase: Vladavic, Purovic czy Lovin okazalo sie prawda byloby super. Eh, pomarzyc ...

Co do Niedzielana to dziwne, ze nie chcial isc do Gornika, a mialby pojsc do Pogoni.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując