Ja twierdze podobnie z tym, że mam trochę mniej optymizmu.
Nurkovic jedzie na obóz - jego menago twierdzi, że kontrakt podpisze w Austrii, więc zapewne 1 lipca (otwarcie okienka)
Carlinhos - niby zniknął, dużo szumu, ale na obozie ma się pojawić. Były nieścisłości co do jego kontraktu z poprzednim klubem i nie zdziwię się, jeśli pojechał do Brazylii załatwiać papiery i stawi się na obóz. Jeśli wszystko bedzie w porządku powitamy go w Wiśle.
Jeśli chodzi o Bożoka kompletnie nie znamy sprawy dlatego wypowiedzi typu: "Nasz zarząd jest głupi i w ogóle blee" są śmieszne.
Może i jestem zbytnim optymistą ale założę się, że 1 lipca doczekamy się co najmniej dwóch nowych zawodników!