Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12115
Stary 29.06.2009, 12:12
Ja nie wiem kogo oni szukaja.
Kazimierski jeśli to prawda powiedział ze nie potrzeba nam dwoch rownorzednych bramkarzy bo lepszy mlody.
Janas zas mowi ze mlodzi nie sa w stanie nam pomoc.
Wiec ja nie rozumiem polityki transferowej naszego klubu. Młody źle, rownorzedny bramkarz zle. To wiec kogo chca?Powoli przestaje wierzyc w Bozoka. Nie zdziwie sie jesli sie rozmysli.

Odpowiedz cytując