|
Ja nie wiem kogo oni szukaja.
Kazimierski jeśli to prawda powiedział ze nie potrzeba nam dwoch rownorzednych bramkarzy bo lepszy mlody.
Janas zas mowi ze mlodzi nie sa w stanie nam pomoc.
Wiec ja nie rozumiem polityki transferowej naszego klubu. Młody źle, rownorzedny bramkarz zle. To wiec kogo chca?Powoli przestaje wierzyc w Bozoka. Nie zdziwie sie jesli sie rozmysli.
|