Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12113
Stary 29.06.2009, 12:09
Cytat:
Na zgrupowanie nie pojechał za to Emil Drozdowicz. - To ciekawy piłkarz, ale trzeba się zastanowić, czy jest nam w stanie pomóc w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów - dodaje Janas.
Czyli młodych perspektywicznych nie podpiszemy w ogóle bo teraz nam nie pomogą?

canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Beto odchodzi, Niedzielan bedzie musial odejsc, Boguski kontuzja. W ataku Brozio i...tyle, bo obecnie Cwielong i Malecki graja na skrzydlach. Napastnik na gwalt potrzebny, a tu wogole nie ma zadnych przymiarek nawet. Chyba ostatnio cos bylo o zainteresowaniu Nowakiem, ale cena zrobila swoje, a Drozdowicz jesli nie pojechal na oboz, to raczej nie bedzie graczem Wisly. Zreszta trzeba tu mowic o wzmocnieniach skladu. Potrzebujemy kogos ogranego. A za darmo takiego gracza ciezko bedzie sciagnac.
Na prawym skrzydle zagra pewnie Łobodziński, a Małecki zostanie przesunięty do ataku. Jak ten Bożok wypali to Ćwielonga też tam można przesunąć. Po powrocie do formy Łukasza Garguły można go wykorzystać na lewej stronie, a w środku Jirsak - Sobolewski. Różne są warianty, lecz żaden nie jest optymalny. Miejmy nadzieję jednak, że przede wszystkim uda się zakontraktować tych skrzydłowych - wtedy będzie więcej wariantów...
Ostatnio edytowane przez eMTe : 29.06.2009 o godz. 12:13.
Odpowiedz cytując